Używamy informacji o Twojej aktywności za pomocą tzw. cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Okna & Drzwi Drewniane & Drewniano-Aluminiowe
  pl  en  de

Estetyczne, Niezawodne, Uniwersalne - Okna Drewniano-AluminioweNowoczesny i atrakcyjny wygląd okien w systemie drewno - aluminium tworzy nowe oblicze architektoniczne.

Okna naszej produkcji są przede wszystkim funkcjonalne. Ich konstrukcja została dokładnie przemyślana. Jednym z wielu atutów okien drewniano-aluminiowych jest zewnętrzna powłoka aluminiowa, chroniąca przed mocnym zacinającym deszczem, skutecznie odprowadzająca wodę. Umieszczane od wewnątrz solidne ramy drewniane stanowią konstrukcję nośną, usztywniają okno i zapewniają izolację termiczną. Niezwykle wytrzymałe profile aluminiowe bardzo wydłużają okres żywotności okna. Dzięki wentylacji od spodu drewniana rama, która na całym obwodzie jest specjalnie impregnowana bez względu na warunki atmosferyczne pozostaje cały czas sucha. Drawniane profile są dobrze chronione przed zawilgoceniem, więc okno cały czas zachowuje doskonałą termoizolacyjność. Następstwem tego procesu jest utrzymanie przytulnego ciepła w pomieszczeniu.

Dzięki takiej konstrukcji okna przez wiele lat zachowują estetyczny wygląd, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Opisywany typ okna nie wymaga prawie żadnej konserwacji. Ani aluminium na zewnątrz, ani drewno po stronie wewnętrznej nie wymaga regularnego stosowania dodatkowych środków ochronnych. Dzięki temu zwrot inwestycji następuje już po kilku latach, co znacząco przyczynia się do utrzymania stabilnej wartości budynku. Produkt nasz prezentuje się nowocześnie i atrakcyjnie tworząc nowe oblicze architektoniczne.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć!