Używamy informacji o Twojej aktywności za pomocą tzw. cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Okna & Drzwi Drewniane & Drewniano-Aluminiowe
  pl  en  de

Klasyczne, Nowoczesne, Naturalne - Drewniane Drzwi ZewnętrzneDrzwi wejściowe są wizytówką domu. Dla osób ceniących klasykę i stylowość drewniane drzwi wejściowe to naturalny wybór. Dzięki nowoczesnym technologiom klejenia drewna oraz ekologicznym lakierom i środkom impregnującym drzwi są odporne na działanie warunków atmosferycznych i zachowują długą żywotność. Drewniane drzwi wprowadzają specjalny nastrój, podkreślą styl i klasykę domu.

Wykonane z wysokogatunkowej sosny lub z meranti są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Wyselekcjonowany materiał znakomicie sprawdza się zarówno pod względem parametrów, jak i walorów użytkowych. Skrzydła drzwiowe wyposażone są w trwałe i nowoczesne zawiasy z bolcami antywłamaniowymi spełniającymi wymagania polskich norm. Dostępne są one w kolorze srebrnym lub złotym, z zamkiem dostosowanym do wkładki patentowej.

Istnieje możliwość wykonania drzwi według projektu Klienta, z dodatkowymi rzeźbieniami i ornamentami. Jest to oferta dla osób szukających unikatowych rozwiązań.

Do dyspozycji Klienta przekazujemy bardzo szeroką paletę kolorów kryjących na bazie systemu RAL oraz szeroką gamę bejc i lakierów do drewna. Dzięki nim wydobywamy najbardziej szlachetny charakter i strukturę drewna.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć!