Używamy informacji o Twojej aktywności za pomocą tzw. cookies. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Okna & Drzwi Drewniane & Drewniano-Aluminiowe
  pl  en  de

Stylowe, Ekologiczne, Funkcjonalne - Drewniane Drzwi WewnętrzneProdukujemy drzwi wewnętrzne z drewna sosnowego, dębowego oraz meranti. Do głównych zalet drewna jako surowca konstrukcyjnego należy zaliczyć: dużą trwałość, lekkość, sprężystość, znaczną wytrzymałość mechaniczną, mały współczynnik rozszerzalności cieplnej, małą przewodność cieplną - właściwą i łatwość obróbki, a przede wszystkim to, że jest to produkt naturalny - ekologiczny.

Drzwi wewnętrzne produkowane są z drewna litego w wersji standard o grubości 42 mm. Drzwi produkowane są z ościeżnicami. Wykonujemy także drzwi z dębu lub z drewna egzotycznego. Na życzenie klienta do każdych drzwi możemy wstawić dowolne dodatki firm polskich i zachodnich. Możliwość wykonania na życzenie klienta wg wymiarów nietypowych i wzorów określonych przez klienta.

Wytwarzana przez nas stolarka drewniana lakierowana jest trójwarstwowo lakierami akrylowo-alkidowymi renomowanej firmy, które zapewniają wysoką przepuszczalność pary wodnej dzięki czemu drewno "oddycha", tworząc przyjazny klimat w pomieszczeniach. Wzbogacone dodatkowo środkami grzybobójczymi, chronią przed wpływami czynników atmosferycznych. Naturalną strukturę drewna podkreślamy przez zastosowanie lakierów lazurowych. Oferujemy także lakiery kryjące w bogatej barwie kolorystycznej.

Zapraszamy do Galerii Zdjęć!